توربو Turbo

دانلود رایگان فیلم انیمیشن ، ماجرایی ، کمدی دوبله فارسی توربو Turbo جام فیلم free Download movies Animation, Adventure, Comedy Jamefilm.com

توربو Turbo یک انیمیشن رایانه‌ای محصول شرکت دریم‌ورکس است که در سال ۲۰۱۳ اکران شده‌است. داوید سورن، کارگردان این فیلم است. ایدهٔ اصلی داستان از کارگردان این فیلم یعنی داوید سورن بوده‌است.

این فیلم اثر استودیو انیمیشن سازی دریم وورکز، داستان حلزون کوچکی است که آرزویی بزرگ در سر دارد. توربو Turbo همچنین انیمیشنی است که از ناامیدی یک جانور با توجه به محدودیت‌های جسمی‌اش به عنوان استعاره ای برای انعکاس آرزوهای انسانی استفاده می‌کند.  رمی موشه¬ی فیلم  راتاتویی  که نمی‌خواست زباله بخورد، یا مامبل فیلم  پاهای خوشحال که عاشق رقصیدن بود، تئو شخصیت اصلی  توربو  با صدای رایان رینولدز تشنه سرعت است.

فیلم در مجموع لذت بخش و هیجان انگیز است اما پایان فیلم حس نه چندان دلچسبی را در دل بیننده باقی می‌گذارد که نمی‌توان آن را کلاً به حساب انتخاب شجاعانه  میانه بودن  به جای  برتر بودن  گذاشت. ممکن است از خود بپرسید که چرا یک حلزون باید برنده مشهورترین مسابقه سرعت دنیا بشود؟ آیا ذات مسابقه دادن به تنهایی تأثیرگذار نیست؟

مشخصات کلی فیلم:

ژانر: انمیشین ، ماجرایی ، کمدی

امتیاز IMDB : 6.4

کارگردان: David Soren

ستارگان: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Maya Rudolph

سال اکران: ۲۰۱۳

کشور: آمریکا

مدت: ۹۶ دقیقه

حجم : ۶۱۹ MB

نوع: MKV

دانلود رایگان فیلم انیمیشن ، ماجرایی ، کمدی دوبله فارسی توربو Turbo جام فیلم free Download movies Animation, Adventure, Comedy Jamefilm.com

خلاصه داستان فیلم توربو Turbo :

داستان انیمیشن دربارهٔ یک حلزون باغچه‌است که آرزو دارد روزی تبدیل به یک شرکت کنندهٔ مسابقات سرعت  شود…

 

دانلود رایگان فیلم انیمیشن  دوبله توربو Turbo جام فیلم

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *