موروثی Hereditary

ارثی Hereditary

موروثی Hereditary فیلمی درام ترسناک ساخته اری آستر که  توزیع آن بر عهده کمپانی ای ۲۴ (A24) بوده است. این فیلم محصول ۲۰۱۸ آمریکا است.

آنچه که این فیلم را متفاوت از اکثر ساخته های ترسناک در سالهای اخیر می کند، توجه ویژه فیلمساز به ساختار درام و شخصیت پردازی آدمهای داستان است بطوریکه نمی توان شخصیت زائدی را در داستان یافت که حضور یا عدم حضورش در مقابل دوربین تاثیری در پیشبرد فیلمنامه نداشته باشد. فیلم اگرچه ویژگی های فراوانی برای قرار گرفتن در ژانر ترسناک دارد، اما چارچوب و ساختار درام در آن به حدی پرداخت مناسبی دارد که خود را کاملاً متمایز از اکثر آثار ترسناک سینما می کند. حتی گرایش فیلم به ماوراء طبیعی نیز با تسلط کارگردان همراه بوده و باعث نشده که روایت داستان دچار چندپارگی شود.

مشخصات کلی فیلم:

ژانر: درام ، ترسناک ، رازآلود و معمایی

امتیاز IMDB : 7.4

کارگردان: Ari Aster

ستارگان: Toni Collette, Milly Shapiro, Gabriel Byrne

سال اکران: ۲۰۱۸

کشور: آمریکا

مدت: ۱۲۷ دقیقه

حجم : ۱۵۴۰

نوع: mp4

دانلود رایگان فیلم درام ، ترسناک ، رازآلود و معمایی موروثی Hereditary جام فیلم
خلاصه داستان فیلم موروثی Hereditary :

داستان فیلم درباره خانواده ای است که به تازگی مادربزرگ خودشان را از دست داده اند. آنی ( تونی کولت ) که یک مینیاتور ساز است و مادر دو فرزند، مراسم درگذشت مادرش را به همراه خانواده اش برگزار می نماید و به نظر می رسد که آنها باید برای زندگی جدیدشان آماده شوند .اما به نظر می رسد که آنی رازی را در ارتباط با مادرش از خانواده خود مخفی کرده که اهمیت فراوانی دارد در عین حال که ظاهراً فرزند کوچک خانواده ( میلی شاپیرو ) توانایی دیدن ارواح را دارد که لبخند به لب دارند و…

دانلود رایگان فیلم موروثی Hereditary جام فیلم

دانلود رایگان زیرنویس فارسی فیلم

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *