یکپارچگی Coherence

دانلود رایگان فیلم ترسناک ، رازآلود و معمایی ، علمی تخیلی  یکپارچگی Coherence جام فیلم free Download movies Horror, Mystery, Sci-Fi Jamefilm.com

یکپارچگی Coherence فیلمی است علمی تخیلی و معمایی ساخته سال ۲۰۱۳ میلادی به کارگردانی جیمز وارد بیرکیت است که ضمن ارائه یک تعریف نسبی از بودن و نبودن، مخاطب را به خوبی در برابر سوال «چگونه بودن» قرار می دهد.

این فلیم با استفاده از ایده جهان های متعدد در فیزیک کوانتوم، فهم ما از خود(ها)مان در لحظه و روایت های خود در لحظه را به چالش میکشد، و البته این کار را با فیلمنامه ای پیچیده و حتی میتوان گفت، شبیه به یک پازل ریاضی، انجام میدهد. اینطور به نظر میرسد که پیچیدگی فیلمنامه یکپارچگی درخور ایده پیچیده و مبهمی همچون ایده جهان های متعدد است.

بهتر است بدانیم یکپارچگی  Coherence یا همدوسی  یکی از ویژگی‌های فیزیکی امواج است. در فیزیک دو منبع موج کاملاً همدوس است اگر هر دو اختلاف فاز و فرکانس یکسان داشته باشند. این یک ویژگی ایده آل از امواج است که باعث تداخل ایستاده می شود. در این ویژگی توان موج‌ها برای تداخل در همدیگر اندازه‌گیری می‌شود. اگر نوری را که از یک چشمه خارج می‌شود، بطریقی به دو قسمت تقسیم کنیم و با هر یک از آنها یک چشمه جدید ایجاد کنیم، به اصطلاح دو چشمه ثانویه از یک چشمه اولیه ساخته می‌شود. هر نوع تغییر کاتوره‌ای (تصادفی) در فاز که در یکی از آنها ایجاد شود، در دیگری نیز عیناً تکرار می‌شود.

 

مشخصات کلی فیلم:

ژانر: ترسناک ، رازآلود و معمایی ، علمی تخیلی

امتیاز IMDB : 7.2

کارگردان: James Ward Byrkit

ستارگان: Emily Baldoni, Maury Sterling, Nicholas Brendon

سال اکران: ۲۰۱۳

کشور: آمریکا

مدت: ۸۹ دقیقه

حجم : ۸۴۵ MB

نوع: mkv

خلاصه داستان فیلم یکپارچگی Coherence :

هشت دوست به نامهای امیلی، کوین، مایک، لی، بث، هیو، امیر و لوری یک شب در خانه ای به قصدِ دورهمی جمع میشوند. در همان شب یک ستاره دنباله دار قرار است که از آسمانِ آن منطقه عبور کند. امیلی از پدیده های عجیبی که بعد از گذر کردن یک ستاره دنباله دار در آسمان فنلاند در سال ۱۹۲۳ رخ داده بود میگوید… و در شب مهمانی برای این هشت نفر نیز اتفاقات غیر معمول و عجیبی رخ میدهد و آنها واقعیت های دیگری را از خود و جهان هایشان تجربه میکنند…

دانلود رایگان فیلم   یکپارچگی Coherence (پخش برخط)

دانلود رایگان فیلم   یکپارچگی Coherence (دوزبانه فارسی و انگلیسی)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *