۳۰۰

دانلود رایگان فیلم اکشن ، فانتزی 300 جام فیلم free Download movies Action, Fantasy Jamefilm.com

۳۰۰ فیلمی فانتزی حماسی و جنگی آمریکایی است که در سال ۲۰۰۶ بر اساس مجموعه کمیکی به همین نام ساخته شده‌است. این سری کمیک در سال ۱۹۹۸ توسط فرانک میلر و لین ورلی خلق شد. فیلم داستان نبرد ترموپیل که بین سپاه هخامنشی و شهرهای یونان رخ داد را روایت می‌کند. کارگردانی فیلم را زک اسنایدر بر عهده داشت؛ در حالی که میلر به عنوان مشاور در فیلم نقش داشت.

۳۰۰ در ۹ مارس ۲۰۰۷ در ایالات متحدهٔ آمریکا بر پردهٔ سینماها رفت و در ۳۱ ژولای ۲۰۰۷ بر روی دی‌وی‌دی، دیسک بلو-ری و اچ‌دی دی‌وی‌دی منتشر شد. فیلم از لحاظ جلوه‌های ویژه نظرات متعدد و عموماً مثبتی را به خود جلب کرد اما از لحاظ تصویر گری واقعیت، شخصیت سازی‌های دروغین و نمایش چهرهٔ ایرانیان انتقادات زیادی به آن وارد شد؛ به طوری که عده‌ای این فیلم را نژاد پرستانه نامیدند. اما فیلم در باکس آفیس به موفقیت چشمگیری دست یافت. به طوری که فروش جهانی آن به بیش از ۴۵۰ میلیون دلار رسید و فروش آغازین فیلم در باکس آفیس، بیست و چهارمین فیلم پرفروش در روزهای ابتدایی، در تاریخ سینمای آمریکاست. فیلم ۳۰۰: ظهور یک امپراتوری، به عنوان ادامهٔ این فیلم، در قالب قسمت دوم آن، بر اساس رمان گرافیکی انتشار نیافته از فرانک میلر در ۷ مارس ۲۰۱۴ به نمایش درآمد.

مشخصات کلی فیلم:

ژانر: اکشن ، فانتزی

امتیاز IMDB : 7.7

کارگردان: Zack Snyder

ستارگان: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham

سال اکران: ۲۰۰۶

کشور: آمریکا

مدت: ۱۲۷ دقیقه

حجم : ۸۵۰ MB

نوع: MKV

خلاصه داستان فیلم ۳۰۰:

محور اصلی داستان حول لئونیداس (جرارد باتلر) می‌چرخد که ۳۰۰ اسپارتی را در نبردی علیه خشایارشا (رودریگو سانتورو) و ارتش عظیم سیصد هزار نفری‌اش رهبری کرد. در زمانی که جنگ به اوج می‌رسد گورگو (لینا هیدی)، همسر لئونیداس به حمایت شوهرش در اسپارت می‌پردازد. داستان توسط یک سرباز اسپارتی به نام دیلیوس (دیوید ونهام) روایت می‌شود. در طول فیلم موجودات تخیلی مختلفی معرفی می‌شوند که ژانر فیلم را به سمت تاریخی تخیلی سوق می‌دهند.

دانلود رایگان فیلم ۲۰۱۸ اکشن ، فانتزی ۳۰۰ جام فیلم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *